ZLECENIE DLA OPIEKUNA NA 2 MIESIĄCE DO PANA KARLA ZA 1350 EURO/MIESIĄC!

Data dodania: 02 styczeń 2019Ogłoszenie: 7194

Medipe DE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. współpracuje z zaufanymi Opiekunkami i Opiekunami osób starszych na terenie Niemiec. Zapewniamy im sprawdzone miejsca pracy, codzienne wsparcie i opiekę. Jesteś osobą empatyczną, wyrozumiałą i chętną do niesienia pomocy? Zależy Ci na wzajemnym szacunku? Dołącz do zespołu naszych Superbohaterek!

Zlecenie nr 30996
Data wyjazdu: 07.01. – 07.03.2019
Miejscowość: 80999 Monachium
Stawka: 1350 EURO

Pan Karl (75 l.) przeszedł krwawienie wewnątrzmózgowe, po operacji jest lewostronnie sparaliżowany. Porusza się na wózku inwalidzkim, pomaga przy transferze. Podopieczny nie ma problemów z komunikacją; bywa depresyjny, dlatego powinien dużo spacerować z Opiekunem. Senior czasami budzi się w nocy; często robi sobie drzemki w ciągu dnia. Potrzebuje wsparcia przy spożywaniu posiłków. Jest osobą inkontynentną, ale w ciągu dnia chodzi do toalety. Raz w tygodniu przychodzi ergoterapeuta oraz fizykoterapeuta.

Na zleceniu znajdują się: łóżko pielęgnacyjne, materac przeciwodleżynowy, wózek inwalidzki, krzesło toaletowe i taboret prysznicowy oraz dysk obrotowy do przemieszczania Podopiecznego.

Senior mieszka z żoną w trzypiętrowym domu jednorodzinnym w dużym mieście. Podopieczny z opiekunem zamieszkują parter, żona 1.piętro, drugie piętro jest wynajęte. Żona gotuje dla wszystkich. Dla Opiekuna przewidziany jest osobny pokój z internetem.

Obowiązki Opiekuna: otoczenie Podopiecznego całkowitą opieką oraz wspieranie podczas kąpieli i pielęgnacji ciała, pomoc przy przebieraniu się oraz czynnościach pielęgnacyjnych.


Wymagania:
- znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą.

Oferujemy:
- zarobki nawet do 1500 Euro,
- jedną czytelną umowę, przejrzyste zasady współpracy,
- aż 400 zł premii za polecenie Opiekunki/Opiekuna,
- bezpłatne podnoszenie kwalifikacji językowych i opiekuńczych,
- wsparcie na każdym etapie współpracy.


Zapraszamy do kontaktu:
tel. . 71 377 88 88
e-mail: rekrutacja@medipe.com
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315
Odwiedź nas w jednym z naszych biur MEDIPE! Adresy na www.medipe.pl

Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę MEDIPE DE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 236A, NIP 8943049030 oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych).

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 713... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 53 )

Cena za darmo
Kategoria: Praca
Typ oferty: Praca za granicą
Wymiar: Inny
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wyświetleń: 74

Najczęściej oglądane:

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 RudaŚląskalokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.